Dorost

Dorostenci získali všechny 3 body v prvním jarním mistrovském zápase

0x Foto, 0x Video, datum 15. 05. 2011, kategorie Dorost, přečteno 2971x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Dorostenci po delší odmlce, způsobené odloženým zápasem a odhlášením týmu Jeseníku n. O., konečně odehráli mistrovské utkání. Naši hráči zavítali na půdu Vražné a odvezli si z tama hned všechny 3 body. O vítězství našeho týmu se postarali góly Honza Blažek a David Drozd.

16.kolo, Ne 8.5.2011, dorost Okresní soutěž
Vražné - Trojanovice I. 1:2 (0:1)
Góly: J.Blažek, D.Drozd (pen.)

Trenér D.Boháč komentuje zápas:

V neděli 8.5.11 konečně dorost Trojanovic odehrál 1. mistrovské utkání sezóny. Jen pro připomenutí, první zápas měl proběhnout 16.4.11 s Rybím na domácím hřišti. Bohužel vlivem počasí se toto utkání neodehrálo a nehrál se ani další zápas - 23.4.11 s Jeseníkem, který se odhlásil ze soutěže. Pro hráče i trenéry bylo čekání na 1. mistrovský zápas hodně dlouhé... Všichni jsme čekali co tak dlouhá pauza bez zápasu, s týmem udělá.

Věděli jsme, že jedeme na půdu silného soupeře, který v předchozím kole dokázal porazit Rybí na jeho hřišti. Přijeli jsme do Vražného s pokorou, ale také s odhodláním zahrát dobrý fotbal a pokusit se odvézt body. Začátek zápasu provázely nepřesnosti na obou stranách bez nějaké větší šance. Do té první, hned 100%-ní, se dostal L. Slováček po přiťuknutí J. Jiříčka v 8. minutě. Bohužel rána z 10 metrů mu nesedla a stav zůstal beze změny. Ve 14. minutě nás potkala veliká komplikace. Ze hřiště musel kvůli zranění odstoupit J. Jiříček, náš nejlepší střelec podzimní části i přípravných zápasů. Byla to obrovská škoda jak se ukázalo v dalším průběhu zápasu... Ve 20. minutě poprvé zahrozili domácí střelou z 18 metrů nad. Byla to jejich jediná vyloženější šance v 1. poločase. Jinak se do hry dostávali pouze po chybách při špatném odhadu na vysoké míče, které silný vítr srážel jinam než obvykle. Hra našich dorostenců se postupně zlepšovala a výsledkem byly rychlé brejky, které bohužel většinou skončily na špatné finální přihrávce. Ve 30. minutě, ale konečně uhodilo. Po dalším rychlém protiútoku se na hranici šestnáctky srazil H. Vavrečka s protihráčem a všichni přestali na chvilku hrát v domění, že rozhodčí zapíská faul na našeho hráče. Ten však nechal výhodu, míč se dostal k J. Blažkovi, který prudkou střelou pod břevno zařídil vedení 1:0. Do konce poločasu naši dorostenci drželi aktivní hrou soupeře daleko od naší branky, kromě jedné brejkové akce po které domácí kopali roh. Z rohu nebezpečně hlavičkoval nejvyšší hráč na hřišti nad naši branku a 2 minuty na to rozhodčí odpískal konec 1. poločasu.

Ve 2. poločase bylo na domácích znát, že chtějí s výsledkem něco udělat a začali daleko více útočit. Jejich útoky ztroskotávaly na naší aktivní obraně, ve které dominovala naše obranná čtveřice, kterou dirigoval stoper T. Balada. Díky útočení Vražného měli naši záložníci a útočníci daleko více prostoru na rychlé brejky, kterými zaměstnávali po celý 2. poločas obranu domácích. Zdálo se, že musí přijít 2. gól v síti domácích, ale opak byl pravdou. Po chybě našeho předstopera ve středu hřiště postupoval útočník domácích sám zprava na naši branku a akci zakončil gólem. Dorostenci Trojanovic se, ale rychle oklepali a výsledkem byly šance J. Dobiáše a L. Slováčka. V 70. minutě, po krásné přihrávce do pokutového území, byl brankářem domácích v pokutovém území faulován D. Drozd. Sám si balón postavil na značku pokutového kopu a bezpečně proměnil. Do konce zápasu měli šance na vstřelení gólu J. Dobiáš, L. Slováček, D. Drozd, ale bohužel žádnou z nich nevyužili. V těchto chvílích hodně chyběl J. Jiříček, který by určitě minimálně 1 gól vstřelil... 10 minut před koncem měl soupeř velkou šanci, kterou naštěstí neproměnil. Vyhráli jsme 2:1 a odvezli si cenné 3 body. Z Vražného moc mužstev body neodveze!

Chtěl bych klukům poděkovat za jejich výkon, kterému dominovala bojovnost a zarputilost. Bylo na nich vidět, že chtějí hrát fotbal a vyhrát. Ve hře bylo několik hluchých míst, byly tam nepřesnosti v přechodové fázi, některým se nedařilo úplně tak jak si představovali, ale jako mančaft podali dobrý výkon. Bojovali a pořád chtěli s výsledkem něco udělat. Doufám, že v tom budou pokračovat i nadále.

V neděli 8.5.11 konečně dorost Trojanovic odehrál 1. mistrovské utkání sezóny. Jen pro připomenutí, první zápas měl proběhnout 16.4.11 s Rybím na domácím hřišti. Bohužel vlivem počasí se toto utkání neodehrálo a nehrál se ani další zápas - 23.4.11 s Jeseníkem, který se odhlásil ze soutěže. Pro hráče i trenéry bylo čekání na 1. mistrovský zápas hodně dlouhé... Všichni jsme čekali cotak dlouhá pauza bez zápasu, s týmem udělá.


Další články z kategorie Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem
26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4090x
Shrnutí sezóny 2011/2012 - dorost
31x Foto, 1x Video, datum 08. 07. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3667x
Dorost na závěr sezóny remizoval s Mořkovem
31x Foto, 1x Video, datum 17. 06. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4283x
Dorostenci zakončili sezónu remízou v Libhošti
0x Foto, 0x Video, datum 24. 06. 2011, kategorie: Dorost, přečteno 4257x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks