Dorost

Dorostenci doma porazili Libhošť

0x Foto, 0x Video, datum 26. 09. 2010, kategorie Dorost, přečteno 3331x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Naši dorostenci byli po celý zápas aktivnější než soupeř z Libhoště a navzdory nepříznivým podmínkám (silný nárazový vítr) dokázali svůj výkon ohodnotit taky vstřelenými góly. V první půlce se do branky hostujícího brankáře trefil Honza Blažek - 1:0. Druhý poločas přidal branku Vojta Gajdušek - 2:0, a konečné skóre utkání uzavřel Kuba Jiříček - 3:0. Trojanovičtí mohli vyhrát i větším rozdílem, ale díky několika zahozených vyložených šancí se tak nestalo.

8.kolo, So 25.9.2010, dorost Okresní soutěž
Trojanovice I. - Libhošť 3:0 (1:0)
Góly: J.Blažek, V.Gajdušek, J.Jiříček

Sestava:
M.Kunc - J.Dobiáš, D.Šivic, D.Drozd, P.Chovanec (F.Vavrečka) - S.Dobiáš, V.Gajdůšek, J.Blažek (M.Kunc), V.Dobiáš - L.Slováček [C], J.Jiříček
ke střídání zůstali: -

Trenér D.Boháč komentuje zápas:

V sobotu 25.9.10 jsme na našem hřišti přivítali našeho souseda v tabulce, mužstvo Libhoště. Po vyhraném losu kapitán Slováček vybral stranu "po větru". Ukázalo se, že to nebyla až tak velká výhoda, protože vítr byl tak silný, že znesnadňoval kombinaci našich hráčů. Spousta přihrávek na naše útočné hráče skončila v zámezí přičemž za normálních podmínek by z nich hrozilo soupeři nebezpečí. Nicméně jsme se s podmínkami srovnali lépe než Libhošť a výsledkem byla první branka v soupeřově síti. Postaral se o ni po samostatné akci Jan Blažek. I po vstřelené brance byli domácí daleko aktivnější a soupeř měl co dělat, aby stačil zachytávat všechny nebezpečné útoky. Výsledkem aktivity domácích bylo velké množství standardních situací, z nichž jsme bohužel, i díky větru, nevytěžili vůbec nic. Díky výborné obranné činnosti jsme soupeře nepustili do žádné šance, dokonce jsme mu vůbec nedovolili vystřelit na naši branku! My jsme hrozili po rychlých brejkových akcích. Po jedné individuální akci Vojtěcha Dobiáše se ocitl ve 100%-ní šanci Jakub Jiříček, ale selhal. Bohužel to v tomto utkání nebylo naposledy... Po další akci výborně vystřelil Jan Blažek a hostujícího brankáře zachránilo břevno. Poločas jsme zakončili nebezpečnou střelou k tyči, kterou po samostatné akci vyslal Vojtěch Gajdůšek. Brankář Libhoště měl co dělat, aby ji vytěsnil mimo tyče.

 

Tak jak jsme skončili 1.poločas, tak jsme začali i po přestávce. Na soupeře jsme vletěli a po krásné kombinační akci vstřelil Vojtěch Gajdůšek gól na 2:0. Bohužel pak se naplno projevila mentalita mladých hráčů - hned po krásné akci udělat blbost. Vojta si z radosti vytáhl dres (nesundal si ho přes krk!) a rozhodčí Mikolanda mu udělil velice přísnou žlutou kartu. Jenomže to byla 2. žlutá a po ní následovala červená karta. A to běžela teprve 48. minuta a do konce zápasu zbývalo přes 40 minut. Nutno říci, že kluci se této situace zhostili skvěle. Neustále byli aktivní dopředu a nedovolili Libhošti vůbec nic. Výsledkem aktivity byla spousta šancí a konečně i gól v 65. minutě, který dal J. Jiříček po přihrávce L. Slováčka. Naše útočná dvojice měla v 2. poločase 6 čistých šancí v poměru 4:2 pro J. Jiříčka. Doufejme, že si tu smůlu kluci vybrali v tomhle zápase a v dalších už jim to tam bude padat. Zápas jsme dohrávali v naprosté pohodě na soupeřově polovině a na hřiště se dostali i oba náhradníci. Konečně se na hřiště, po zdravotních problémech, vrátil i náš mladý nadějný záložník Marek Kunc. Můžeme mu jen popřát, aby ho už žádná zdravotní lapálie nepotkala a my se dočkali návratu jeho staré formy.

Závěrem bych chtěl hráčům poděkovat za výborný kolektivní výkon. Nebyli jsme v lehké situaci, do utkání jsme nastoupili bez krajních obránců a přes 40 minut jsme hráli o 10 hráčích! Přesto to kluci zvládli! A to nám chybělo 6 hráčů! Zraněni - H. Vavrečka, Radim Střalka, Radek Střalka, nepřítomni - M. Kupčík, F. Rucký, V. Janda. Aby jsme za chvilku měli s kým hrát...

Teď je zapotřebí, aby jsme domácí výkony dokázali zopakovat ve 2 utkáních venku, které následují.

 Další články z kategorie Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem
26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4090x
Shrnutí sezóny 2011/2012 - dorost
31x Foto, 1x Video, datum 08. 07. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3667x
Dorost na závěr sezóny remizoval s Mořkovem
31x Foto, 1x Video, datum 17. 06. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4283x
Dorostenci zakončili sezónu remízou v Libhošti
0x Foto, 0x Video, datum 24. 06. 2011, kategorie: Dorost, přečteno 4257x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks