Dorost

Nedělní prohra dorostenců v Rybím

0x Foto, 0x Video, datum 13. 09. 2010, kategorie Dorost, přečteno 3370x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Po domácím vítězství 7:0 odjížděl celek Trojanovic, s nadějí na dobrý výsledek, do Rybího. Bohužel na své domácí vítězství nenavázal ani výsledkem ani výkonem... Rybí rozhodlo o své výhře dvěma góly hned v prvním poločase. Ve druhé půli se naši dorostenci zlepšili, ale k obratu skóre to nevedlo.

6.kolo, Ne 12.9.2010, dorost Okresní soutěž
Rybí - Trojanovice I. 2:0 (2:0)
Góly: -

Sestava:
M.Kunc - R.Střalka (65. P.Chovanec), D.Drozd, D.Šivic, M.Kupčík - J.Dobiáš (45. S.Dobiáš), J.Blažek, F.Rucký, V.Dobiáš - J.Jiříček, L.Slováček
ke střídání zůstali: F.Vavrečka, V.Janda

Trenér D.Boháč komentuje zápas:

Vúvodu zápasu dominovala velice dobrá kombinace hostujícího celku. Domácí byli zaskočeni a výsledkem byla šance z 2. minuty utkání, kdy L. Slováček pronikl do šestnáctky soupeře a jeho zpětnou přihrávku spoluhráči nevyužili. Tato šance jakoby probudila domácí a ti začali diktovat tempo. Naši hráči kupili chybu za chybou až nakonec udeřilo. Po nevinné akci na levé straně hřiště přišel zasloužený trest v podobě gólu na 1:0. Příčinou byl nedůraz hostujícího hráče, který nechal domácího hráče odcentrovat přízemní balón před branku, i když měl k míči dál a byl v obtížnější pozici. Nabíhajícímu hráči pak stačilo přihrávku jen jemně tečovat a s obrovským štěstím propasírovat mezi nohy brankáře. Tento gól hosty nepoložil, ale naopak vyhecoval k větší aktivitě. Po několika nadějných situacích přišla 12. minuta a přímy kop z pravé strany, ze vzdálenosti 20 metrů. Po výborném centru J. Blažka zůstali na malém vápně osamoceni 3 naši hráči a ve 100%-ní šanci L. Slováček vystřelil vysoko nad. Pravidlo nedáš - dostaneš opět zafungovalo... Prakticky z protiútoku po přímém kopu z půlky hřiště se dostal k hlavičce domácí útočník a našemu brankáři nedal šanci. Nutno podotknout, že náš levý záložník jej vůbec neatakoval, byl od něj cca 3 metry a jen se díval jak balón letí vzduchem! Po zbývající část 1. poločasu domácí celek dominoval. Byl fotbalovější, bojovnější a všichni domácí hráči hráli s vysokým nasazením. S tím kontrastovala pomalá, nepřesná hra Trojanovic s občasnými záblesky fotbalovosti. Jedním takovým byla střela přes hlavu od Jakuba Jiříčka. To však bylo na domácí málo. Ti v 1. poločase vystřelili cca 9x na branku a naším štěstím bylo, že v brance výborně chytal Michal Kunc.

 

Druhý poločas byl již o něčem jiném. Na hostujícím celku bylo znát, že chce s výsledkem něco udělat a neodjíždět domů s prázdnou. 25 minut byli hosté lepší a bojovnější, ale bohužel žádnou čistou šanci jim pozorná domácí obrana nepovolila. Kromě několika skrumáží v šestnáctce, k přímému ohrožení branky nedošlo. Pak hosté polevili v aktivitě a domácí 3x vyzkoušeli pozornost brankáře hostů. Zvláště jedna střela volala po gólu, ale Michal Kunc ji bravurně zlikvidoval. Posledních 10 minut to byla od Trojanovic hra vabank. Až v 8 lidech se tlačili před šestnáctku domácích a málem snížili. Po centru do pokutového území zůstali 3 naši hráči osamoceni a Dominik Šivic v jasné šanci selhal. Konec zápasu se dohrával na půlce Rybího, ale bez vážnějšího ohrožení branky.

Škoda, věčná škoda, že tak jako v 2. poločase nehráli hráči Trojanovic celý zápas. Nemuseli jsme odjíždět s prázdnou a lépe by se nám připravovalo na další zápas. Bohužel rozhodl 1. poločas kdy někteří hráči podali, slovy trenéra Koubka, zbabělý výkon. Nezbývá než se z toho poučit a příště dokázat, že to byla výjimka.

Závěrem je třeba říci, že Rybí vyhrálo zaslouženě a výsledek odpovídá dění na hřišti.Další články z kategorie Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem
26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4394x
Shrnutí sezóny 2011/2012 - dorost
31x Foto, 1x Video, datum 08. 07. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3952x
Dorost na závěr sezóny remizoval s Mořkovem
31x Foto, 1x Video, datum 17. 06. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4583x
Dorostenci zakončili sezónu remízou v Libhošti
0x Foto, 0x Video, datum 24. 06. 2011, kategorie: Dorost, přečteno 4532x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks