P.Astr - D.Drozd, L.Srněnský, T.Rajnoch, D.Pavelka - M.Kapsa, M.Bordovský, J.Vavroš, D.Petrželka - Ma.Kunc, J.Myšinský (81' D.Šuhajda)
Ze zdravotních nebo jiných důvodů se nemohli do zápasu zapojit
R.Galia, R.Fiala, T.Balada, J.Peťko, H.Vavrečka, P.Chovanec, B.Mazoch.
V sobotu 30.5.2015 zajíždíme do Štramberka - výkop 17:00.

Komentář trénera týmu
"Kvalitní fotbal!"

"Na dobře připraveném, ale mokrém terénu předvedla obě mužstva kvalitní fotbal, který se musel líbit. Domácí si vypracovali více vyložených šancí, ale oba hostující gólmani patřili k oporám mužstva. Naši hráči nastoupili bez zraněného Radima Galii, kvůli pracovním povinnostem nemohli nastoupit Tomáš Balada, Radim Fiala, Jarda Peťko."

• 1. minuta
    Jarda Myšinský z 5 m do gólmana po zaváhání hostující obrany
  • 4. minuta
    hostující obrana zastavuje naši akci jen za cenu faulu – přímý kop z 18 m – Dan Pavelka technickou střelou do šibenice – gólman Špaček vytahuje na roh
  • 7. minuta
    do výhodné šance se dostal Marek Kunc, ale jeho slabá střela skončila v náručí gólmana hostí
  • 29. minuta
    Dalibor Petrželka utekl po levé straně, našel ideálně Marka Kunce, ten hokejovým blafákem obešel gólmana a do prázdné branky otevírá skóre zápasu – 1:0
  • 30. minuta
    se střelou Radka Hanzelky si náš gólman s jistotou poradil
  • 37. minuta
    Martin Kapsa se opřel z 20m do míče, ale gólman Špaček vyráží prudkou střelu na rohový kop
  • 54. minuta
    Začátek II. poločasu jsme přenechali hostům, kteří nás přesnou kombinací začali přehrávat a po jedné z mála chyb naší obrany srovnali v 54. minutě na -    1:1
  • 59. minuta
    se střelou Martina Kapsy si poradil střídající gólman Honza Neckář – vyráží na roh
  • 67. minuta
    po individuální akci, kdy si doslova pohrál s obranou hostí Dalibor Petrželka naservíroval na hlavu Jardy Myšinského míč a ten z těžké posice posílá míč za zády brankáře Neckáře – 2:1
  • 77. minuta
    po dlouhém sólu se dostal do 100 % šance Marek Kunc, ale bohužel přestřeluje  Hosté posilují útok (dopředu se vytáhl se Radim Šudák), ale kromě jediné  šance to naši beci zvládli a dotáhli jsme zápas do zaslouženého vítězství