P.Astr - D.Drozd, T.Balada, T.Rajnoch, L.Prorok - M.Kapsa, J.Vavroš, D.Petrželka, Ma.Kunc (62' T.Petrovič) - R.Galia, J.Myšinský
Ze zdravotních nebo jiných důvodů se nemohli do zápasu zapojit
M.Bordovský, D.Pavelka, R.Fiala, L.Srněnský, J.Peťko, D.Šuhajda, H.Vavrečka, P.Chovanec, B.Mazoch.

Komentář trénera týmu
"Povinné vítězství!"

"Bez zraněných hráčů  Pavelka, Srněnský, Bordovský  - služební cesta  jsme nastupovali k dalšímu mistrovskému utkání proti poslednímu FK Tísek. Hosté měli jasnou výškovou převahu, poslední jejich výsledky nenasvědčovaly o daném umístění, ale při současné naší formě nemohli počítat s bodovým ziskem. Po celé utkání jsme hosty přehrávali, vytvořili si řadu šancí, ale naší nepřesností a laxností jsme nezvítězili vyšším rozdílem. Hattrickem se blýskl střelecky disponovaný Jarda Myšinský, výkonem mu sekundovali  Martin Kapsa a David Drozd. U ostatních hráčů byla vidět snaha, ale ne všem se dařilo k plné spokojenosti. V některých fázích jsme jednouché herní situace řešili zbrkle, hlavně při výhodných situacích 1:1, 2:1 a při zakončení jsme hodně zklamali. Byl to soupeř, na kterém jsme si mohli nacvičit řadu herních situací, ale bohužel."

• 1. minuta
    Martin Kapsa prudkým centrem našel Jardu Myšinského, který hlavou otevírá skóre zápasu – 1:0
  • 16. minuta
    Martin Galia v šestnáctce hledal lépe postaveného spoluhráče, ale nepřesnou přihrávkou zmařil tutovku
  • 31. minuta
    opět Martin Kapsa našel Jardu Myšinského, který ve skluzu zvyšuje na – 2:0
  • 37. minuta
    po individuální akci Martin Kapsa zvyšuje ranou ze šestnáctky na 3:0
  • 44. minuta
    povinné „okénko„ v naší obraně, po špatném odkopu hosté snižují na – 3:1
  • 69. minuta
    ze skrumáže v šestnáctce hostí se nejlépe orientuje Martin Kapsa, který bombou otáčí skóre zápasu – 2:1
  • 68. minuta
    Martin Kapsa předložil přihrávku Martinovi Galiovi, který se tentokráte nemýlil, zvyšuje na  – 4:1
  • 70. minuta
    Tomáš Petrovič z výhodné posice z 10 m z voleje mimo branku
  • 73. minuta
    opět jako podle kopíráku Tomáš Petrovič z voleje nad branku
  • 74. minuta
    Dalibor Petrželka našel Jardu Myšinského, ten opět hlavou zvyšuje na konečných – 5:1