P.Astr - D.Drozd - T.Balada (83´ L.Prorok), T.Rajnoch, L.Srněnský (74´ D.Pavelka) - M.Kapsa, M.Bordovský, D.Petrželka, Ma.Kunc (76´ J.Vavroš) - R.Galia, J.Myšinský (83´ D.Šuhajda)
Ze zdravotních nebo jiných důvodů se nemohli do zápasu zapojit
R.Fiala, J.Peťko, T.Petrovič, H.Vavrečka, P.Chovanec, B.Mazoch.

Komentář trénera týmu
"Kvalitní týmový výkon!"

"Jarní, slunečné počasí, mírně hrbolatý terén, ve II. poločase částečně odevzdaný soupeř, tak v krátkosti vypadal první mistrovský mač.

Po celé utkání jsme byli silnější a jistější na míči, lépe jsme kombinovali a kromě dvou neproměněných tutovek jsme s jistotou proměnili další vytvořené šance. Domácí se dostali v I.poločase (37. minuta) do vyložené šance, když náš záložník  na polovině hřiště dlouho otálel s rozehrávkou (nevydařená klička), následoval rychlý protiútok do naší otevřené obrany, naštěstí následná střela z 12 m minula těsně naší branku. Další šancí domácí promarnili v 53. minutě, když nepřesný lob ze šestnáctky opět minul naší branku.

Jinak, spolehlivá obrana v čele s gólmanem (jediná chyba při vybíhání na centrovaný míč a hlasité „mám„ nějak zaniklo a neměl), tvořivá záložní řada, v útoku střelci, kteří si navyšují zářezy v soupeřových sítích. Celý tým působil kompaktně s cílem dovést body ze soupeřova hřiště."

• 2. minuta
    J.Myšinský ze šestnáctky, gólman domácích vyráží s námahou na roh
  • 10. minuta
    kombinační akce Petrželka-Galia-Myšinský zakončuje střelou - 0:1
  • 12. minuta
    M.Bordovský z výhodné pozice z 10 m do brankáře
  • 29. minuta
    R.Galia se uvolnil kličkou a z 11 m mimo branku - tutovka
  • 37. minuta
    jedna z mála tutovek domácích po chybě D.Petrželky na polovině hřiště
  • 38. minuta
    prakticky z protiútoku Galia uvolnil Kunce, který bombou ze šestnáctky zvyšuje - 0:2
  • 53. minuta
    druhá šance domácích - nepřesný lob míjí naší branku
  • 69. minuta
    opět kombinace R.Galia-Ma.Kunc - 0:3
  • 76. minuta
    M.Kapsa uvolnil R.Galiu a ten se již nemýlil - 0:4
  • 85. minuta
    akci založil D.Petrželka, kličkou se uvolnil a nabídl tutovku Rajnochovi, který z pětky pod břevno upravil na konečných - 0:5