Muži

Trojanovičtí zaváhali doma proti Pustějovu a přezimují na 3. místě

0x Foto, 0x Video, datum 17. 11. 2014, kategorie Muži, přečteno 2556x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

8. kolo, So 15. 11. 2014, muži Okresní přebor
Trojanovice I. - Pustějov 0:1 (0:1)
Góly:
-
Sestava:
P.Astr - D.Pavelka, T.Rajnoch, L.Srněnský, D.Drozd - D.Petrželka, M.Bordovský, R.Galia (67' J.Tobola), Ma.Kunc - J.Myšinský, M.Kapsa (73' T.Balada)
ke střídání zůstali: L.Prorok, D.Šuhajda, P.Chovanec
Trenér:
S.Chrobák
Ze zdravotních nebo jiných důvodů se nemohli do zápasu zapojit
R.Fiala, J.Peťko, H.Vavrečka, L.Bordovský, B.Mazoch.

Komentář trénera týmu
"Šťastné vítězství hostů"

"K poslednímu utkání podzimu jsme nastupovali v roli mírného favorita. Hosté nás zaskočili kvalitní organizovanou obranou v čele s jistým gólmanem. V 19. minutě jsme nezachytili rychlý protiútok (po naši chybné rozehrávce) a nabídli jsme šanci hostujícímu útočníkovi, který chytrým dloubákem z hranice šestnáctky překonal našeho brankáře – 0:1.

Hosté nás téměř k ničemu nepustili a s přehledem bořili naši snahu o kombinaci. Ve 29. minutě po rozehrání rohového kopu jsme nějak pozapomněli na zcela volného záložníka hostů, který ze čtyř metrů hlavou přestřelil naši odkrytou branku. Za zmínku stojí bomba z 8 m Dalibora Petrželky s kterou si ale hostující gólman dokázal poradit a vytěsnil ji na roh (to běžela 31. minuta).

Ve II. poločasu hosté bránili až s deseti hráči a dlouhými nákopy se snažili o rychlé protiútoky (na hrotu měli jednoho rychlonohého útočníka). Našim hráčům nelze upřít snaha, měli jsme sice optickou převahu, ale nedokázali jsme si vytvořit vyloženou šanci a tentokrát to na bodový zisk nestačilo. Bohužel, ani hlavní arbitr nějak nezapadl do tohoto bojovného utkání, mezi jeho hlavní vlastnosti patřila nerozhodnost a některé jeho verdikty patřily do kategorie chaos + zmatek.

Na závěr ještě jednou díky celému týmu za odvedené výkony. Věrným fanouškům, sponzorům a lidem, kteří se točí kolem fotbalu „na Kozinci„ bych chtěl popřát zasloužený odpočinek a štastné a pohodové prožití nastávajících svátků vánočních."




Další články z kategorie Muži

Důležité info
0x Foto, 0x Video, datum 18. 08. 2016, kategorie: Muži
XV. ROČNÍK MEMORIÁLU JAROMÍRA VÁVRY
0x Foto, 0x Video, datum 25. 07. 2016, kategorie: Muži
Muži doma deklasovali Skotnici
0x Foto, 0x Video, datum 11. 06. 2016, kategorie: Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks