Dorost

Snaha a bojovnost Trojanovic zvítězily

0x Foto, 0x Video, datum 10. 05. 2008, kategorie Dorost
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V sobotu 10. května 08, zajížděly do Trojanovic nevyzpitatelné Jakubčovice "B". Mužstvo hostů přijelo v 11 hráčích, ale i na straně trojanovického družstva byla znát absence, chyběli Daniel Figar, Lukáš Mičulka a David Hoďák....

Okresní přebor/dorostenci-2007/2008:

...proto se domácí celek strachoval o výsledek od začátku utkání, avšak skutečnost byla jiná a Trojanovice zvítězily v poměru 3:0, brankami Martina Vašendy, Martina Knězka a Honzy Blažka a tím potvrdily, že do Okresního přeboru patří.

Sestava
Zbavitel M. - Zátopek R. "C", Novotný D., Balada T., Šelepa P. - Hrachový M., Knězek M., Petrovič T., Jurek R. - Vašenda M., Blažek J.
ke střídání byli připraveni: Blažek M., Gajdůšek V., Sokolovský J.
Branky
55. Vašenda M., 70. Knězek M., 80. Blažek J.

Průběh utkání (gólové situace)

55.minuta - Po faulu Jakubčovic "B", na území domácích, si staví míč na centr David Novotný a posílá jej dlouhým nákopem směrem do šestnáctky hostů, kde vzniká skrumáž a boj o míč... nejlépe se však zorientoval Martin Vašenda a šťastně zakončuje do prázné branky.

1:0

70.minuta - Na značku rohového kopu si staví míč Šelepa Petr a posílá jej směr malé vápno, kde nachází dobře postaveného Martina Knězka, který svým prvním gólem v dresu Trojanovic, posílá domácí celek do dvoubrankového vedení.

2:0

80.minuta - Po chybě brankáře hostů, překonává z 25. metrů, technickou střelou brankáře Jakubčovic "B" Honza Blažek a pečetí tím svým jubilejním gólem za dorost, vítězství domácího celku.

3:0

Zápas řídil pan Fieber P.

Dodatek

Po celou dobu zápasu, hrozily Jakubčovice nepříjemnými centry do pokutového území a několikrát se dokázaly i střelecky prosadit, a však v perfektní formě chytající Zbavitel Martin, nedal hostům šanci.

Muž zápasu
Zbavitel Martin - podržel mužstvo svými skvělými zákroky.

Hrdina dne
Blažek Honza - vstřelil svou první branku za dorost a to ne ledajakou, střela z 25. metrů byla přesná a nekompromisní.