Ženy

Hráčkám Trojanovic se doma na jaře ani napodruhé bodovat nepodařilo

20x Foto, 1x Video, datum 31. 03. 2012, kategorie Ženy, přečteno 4008x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Druhé jarní domácí utkání trojanovických fotbalistek, tak jako minulý týden, body bohužel nepřineslo. Po čas celého zápasu se hrálo hlavně na půli našich hráček a Vítkovice měly míč většinou ve svém držení. Přestože hostující tým měl více ze hry, trojanovické dívky své soupeřky v první půli do velkých šancí nepustily a udržely nadějný stav 0:0 až do konce poločasu. Vítkovice se ale celkem brzy po přestávce dostaly do vedení 0:1, když se míč po střele vítkovické hráčky, smolně odrazil od jedné z bránících dívek přímo za záda brankářky. Druhý gól padl o chvíli později - k odkopávanému míči se dostala vítkovická stoperka a z dobrých 35 metrů překvapivě skórovala - 0:2. V příštím kole zajíždějí v něděli naše hráčky do Českého Těšína.