Žáci

Žáci vyhráli ve Veřovicích

0x Foto, 0x Video, datum 23. 09. 2007, kategorie Žáci
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Dneska sehráli své utkání žáci. Jejím soupeřem byly Veřovice. Vše se odehrávalo na půdě Veřovic, takže zmiňované vítězství je velice cenné.

Zápas byl také okořeněn tím, že na lavičce hostujícího týmu se objevil minulý trenér žáku René Bača. Jeho nástupce u družstva žáků Jakub Tobola se ale tímhle nenechal rozhodit. Utkání se vyvíjelo dobře pro naše žáčky. Ve 30. minutě utekl obraně Veřovic Vojtěch Gajdušek a otevřel skóre. Tento stav ale dlouho netrval. Po dalším úniku Vojtěcha Gajduška opět domácí inkasovali. Skóre již bylo 0:2. Za tohoto stavu se šlo i do kabin. Ve druhém poločase vypadala hra vyrovnaně. Ale byli to opět naši, kteří zvýšili skóre. Trefil se opět Vojtěch Gajdušek a dovršil tak hattrick. Soupeř zahrozil únikem hráče, kde už běžel sám na brankáře. Tuto tutovku ale naštěstí náš gólman vychytal. Skóre se již do konce zápasu nezměnilo, a tak naši žáci vyhráli ve Veřovicích 0:3.