Muži

Gólová přestřelka hned v úvodním kole

0x Foto, 0x Video, datum 19. 08. 2007, kategorie Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V neděli nastoupili naši muži k prvnímu mistrovskému utkání sezóny 2007/2008. Soupeřem byl Jistebník nad Odrou. A bylo se na co dívat. Na hřišti Jistebníku padlo hned devět gólů, takže utkání bylo na góly velmi bohaté.

První poločas paradoxně na to vůbec nevypadal. První gól utkání vstřelil po závaru v pokutovém území Lukáš Bordovský. Soupeř i naši měli potom dost gólových příležitostí. Ani jedna ale neskončila v brance, a tak šly obě mužstva do kabin za stavu 0:1. Po přestávce přišla v úvodu avizovaná gólová sprcha. Soupeř vyrovnal stav na 1:1 asi po deseti minutách hry. Naše mužstvo ale kontrovalo a dalo další dva góly. Autoři branek byli Olin Lichnovský a Pavel Fiala. Stav 1:3 také dlouho nevydržel. Soupeř snížil na 2:3 a už to tak vesele nevypadalo. V těchto minutách hry se totiž zranil náš brankář Zdeněk Parma. Musel chytat se zraněním, ale i tak předvedl výborný výkon. Mezitím naše mužstvo opět dokázalo vstřelit branku. Autorem byl opět Olin Lichnovský. Už to vypadalo, že se stav 2:4 se udrží, ale soupeř opět snížil na 3:4. Potom už náš brankář se zraněním nemohl déle chytat a byl vystřídán hráčem Pavlem Fialou. Stav 3:4 našim mužům vyhovoval, ale s tím se nemohli smířit domácí a podruhé v zápase vyrovnali skóre. Před koncem hrací doby tak byl stav 4:4. Nastavovalo se 7 minut za ošetření gólmana, ale ještě před nastavením stihl Jiří Vavroš dát vítězný gól na 4:5. Potom naše mužstvo už stav do konce zápasu udrželo, a tak se zrodila první výhra v sezóně. Konečný stav byl tedy 4:5 pro Trojanovice I.