Dorost

Dorostenci se v přátelském měření sil představili poprvé po letní pauze na půdě Veřovic!

0x Foto, 0x Video, datum 06. 08. 2007, kategorie Dorost
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V sobotu 4.8.2007 se naši dorostenci utkali v přátelském zápase s týmem dorostu AFC Veřovic na veřovickém trávníku. Veřovice jsou stejně jako naši dorostenci od nové sezóny v nové soutěži a to přesněji v Okresním přeboru.

Oba týmy se ale do nové soutěže dostali díky jiným okolnostem. Střetl se tedy tým TJ Trojanovic I, který se do Okresního přeboru dostal po skvělé postupové sezóně 2006/2007 a tým AFC Veřovice, který naopak prožil minulou sezónu sestup z Krajské soutěže.

Veřovice byly tedy v roli favorita a to potvrzovaly herní převahou v úvodu zápasu, kdy se dostaly do několika pěkných gólových příležitostí a střel na bránu, které ovšem náš brankář M.Vašenda nepustil za svá záda. Naši dorostenci tolik pěkných příležitosí ke vstřelení branky neměli, ale oproti Veřovicím s nabídnutými šancemi tolik nepohrdali a proto první branku zápasu vstřelil hráč Trojanovic I L.Mičulka. 0:1 pro Trojanovice. O čtvrt hodinku později ale hráči domácího týmu vyrovnali na 1:1. Hra se přelívala z jedné strany na druhou a při útoku na veřovickou branku došlo k faulu v pokutovém území na našeho hráče, rozhodčí odpískal penaltu. Míč si na značku pokutového kopu postavil ještě hráč žáků V.Gajdušek a bez ostychu prostřelil brankáře Veřovic a změnil tak skóre na 1:2 v náš prospěch. Skóre 1:2 se do konce prvního poločasu již nezměnilo a během poločasové pauzy jsme mohli být s výsledkem spokojeni více my.

Hráči Veřovic se do druhého poločasu pustili s cílem otočit zápas nebo minimálně vyrovnat a proto se úvod druhého poločasu podobal začátku zápasu. To se také projevilo na skóre utkání a to tak, že Veřovice dokázali své šance proměnit v góly narozdíl od hráčů Trojanovic. Asi v polovině druhé půle zápasu vyrovnali na 2:2 a o pár minut na to strhli vedení na svou stranu svým třetím gólem. Tato změna skóre se také naštěstí projevila i na hře našich dorostenců a herně se vyrovnali Veřovicím. Vyrovnat skóre bohužel ale už nedokázali a tak v prvním přátelském zápase po letní pauze prohráli dorostenci TJ Trojanovic I s dorostem AFC Veřovic 3:2.

Byl to však jak jsem již napsal první přípravný zápas a někteří hráči byli zkoušeni na jiných postech než je u nich obvyklé. Do začátku sezóny trenér P.Koblovský určitě vymyslí jak hru lépe vypilovat a v zápase do tabulky Okresního přeboru, který odehrajou naši dorostenci v sobotu 29.9.2007 v 13:15 na domácím hřišti, budeme chtít určitě tým Veřovic porazit a oplatit jim tak tuto porážku.

AFC Veřovice - TJ Trojanovice I
výsledek: 3:2 (1:2)
góly Trojanovic I: L.Mičulka, V.Gajdušek (z penalty)Další články z kategorie Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem
26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3944x
Shrnutí sezóny 2011/2012 - dorost
31x Foto, 1x Video, datum 08. 07. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3488x
Dorost na závěr sezóny remizoval s Mořkovem
31x Foto, 1x Video, datum 17. 06. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4121x
Dorostenci zakončili sezónu remízou v Libhošti
0x Foto, 0x Video, datum 24. 06. 2011, kategorie: Dorost, přečteno 4100x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks