Muži

Muži poprvé ztratili body, ale udrželi neporazitelnost

0x Foto, 0x Video, datum 23. 10. 2007, kategorie Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V nezvyklém čase v neděli v 10:00 sehráli naši muži utkání v Žilině. Ta potvrdila, že je těžký soupeř. Začátek utkání probíhal v normálním tempu a šance se střídaly na obou stranách.

Většinu šancí ale měl náš tým, jenomže skórovali domácí. Utkání se tedy nevyvíjelo dobře. Po inkasovaném gólu si náš tým vytvořil velmi dobré příležitosti, ale bohužel se je nepodařilo proměnit. Ve 30. minutě, začalo být pro naše muže zle, nedobře. A to proto, že se nechal vyloučit Pavel Fiala. Hráli jsme tedy o desíti. Stav 1:0 vydržel až do konce první půle, a tak se do kabin dobře nešlo. Po přestávce tlak našich mužů zesílil. I když hráli ve deseti, měli herní převahu. Soupeř hrozil z protiútoků, které měl velice dobré, ale po většinu času je nedokázal proměňovat. CCa v 60. minutě přišlo vyrovnání. Po závaru ve šestnáctce domácích dostal míč do sítě Olin Lichnovský. Hned se zvedla nálada. Bohužel tento stav nevydržel dlouho. Soupeř se dostal do protiútoku a svou šanci proměnil. Skóre po cca 65. minutě bylo 2:1. Tento stav naštěstí nevydržel až do konce utkání. O remízu se postaral Lukáš Srněnský. Žilina-Trojanovice I 2:2.