Muži

50. zápas mužů bez prohry

0x Foto, 0x Video, datum 07. 10. 2007, kategorie Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Ano, je to tak. Naši muži jsou už 50 zápasů bez porážky. Tohle jubileum dosáhli po vyhráném utkání ve Vražném, které sehráli tuto sobotu. Ze začátku prvního poločasu naše mužstvo hrálo trochu vlažně, ale postupně se dostávalo do tempa.

V zápase bylo vidět hodně nepřesností, které mohly částečně jít na vrub špatnému a hrbolatému terénu, leč na to se nedá vymlouvat. Proti soupeři, který má jen dva body to nebyl zrovna přijatelný začátek. První vlaštovka přišla cca v 15. minutě, kdy si krásně naběhl mezi obránci Lukáš Srněnský a otevřel skóre. Poté si naši muži vytvořili několik gólových šancí. Další gól přišel cca ve 30. minutě. Opět skóroval Lukáš Srněnský. Dále si naše mužstvo vytvářelo další gólové příležitosti, ale ty se bohužel nepodařilo proměňovat. První poločas tedy skončil 0:2. Ve druhém poločase se předvedli také domácí. Ze začátku si vytvořili pár šancí, ale také je neproměnili. Tento 'tlak' netrval dlouho, a proto převzalo taktovku naše mužstvo. Opět se dostávalo do gólových šancí, bohužel opět se je nepodařilo proměnit. Do konce zápasu se stav tedy nezměnil. Vražné-Trojanovice I 0:2.