Muži

Výhra ve Skotnici. Muži opět neporaženi

0x Foto, 0x Video, datum 23. 09. 2007, kategorie Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Včera naši muži zajížděli do Skotnic k dalšímu mistrovskému utkání. Tohle utkání bylo pro obě dvě družstva velice důležité.

První poločas se odvíjel celkem přirozeně. Naši se dostávali do šancí, ale nedokázali je proměňovat. Dobře hráli také domácí, kteří si také vytovřili dobré šance. Zápas se hrál ve svižném tempu, protože to umožňovalo malé hřiště, čili zápas byl velice náročný na fyzičku. Poločas tedy skončil nerozhodně 0:0. Ve druhém poločase naši muži soupeře přitlačili a znovu si dokázali vytvořit velké množství šancí. To vše vyústilo až v gól, který dal Vítězslav Suchomel. Soupeř poté hrozil z protiútoků, ale ty naše obrana uměla včas eliminovat. Zápas se chýlil ke konci, když na hranici pokutového území vystřelil Radim Fiala. Tato střela se ujala a naši vedli už 0:2. Před koncem zápasu ještě nutno napsat, že soupeř měl obrovskou šanci. Po závaru v našem pokutovém území hlavičkoval do naší brány jeden ze soupeřů, ale naštěstí rozhodčí odpískal ofsaid. Konečné skóre tedy zní 0:2 pro Trojanovice I.