13. kolo, So 1. 11. 2014, muži Okresní přebor
P.Astr - L.Prorok, T.Rajnoch, L.Srněnský, D.Drozd (83' P.Chovanec) - J.Myšinský, R.Galia, M.Bordovský, Ma.Kunc - M.Kapsa (57' D.Šuhajda), J.Tobola
ke střídání zůstali: D.Petrželka, Mi.Kunc
Trenér:
S.Chrobák
Ze zdravotních nebo jiných důvodů se nemohli do zápasu zapojit
R.Fiala, D.Pavelka, J.Peťko, H.Vavrečka, L.Bordovský, B.Mazoch.
V sobotu 8. 11. 2014 hostíme v předehrávce jarního kola Prosperitu Bartošovice, výkop 14:00.

Komentář trénera týmu
"Přesvědčivé  vítězství!"

"Na kvalitním trávníku, za ideálního fotbalového počasí jsme přivítali fotbalisty ze Štramberka. Tři zápasy po sobě hosté nepoznali, jak chutná vítězství a naši borci jim nedali žádnou šanci. Prvních patnáct minut jsme se postupně zastřelovali, ale žádná střela nenašla cíl. Poprvé přesně zacílil v 19. minutě Marek Kunc, který se ze šestnáctky otevřel skóre utkání  – 1:0. V 26. minutě po samostatném průniku Martina Kapsy, si míč připravil na levačku a zvyšuje na – 2:0. V 34. minutě Radim Galia vnikl do pokutového území, naznačil střelu a hokejovým blafákem do prázdné branky zvyšuje – 3:0. Hosté se snažili, dobře kombinovali, dostali se i na dostřel naší branky, ale se zakončením byli na štíru. Naše pozorná obrana v čele s gólmanem jim toho moc nedovolila.

Do II. poločasu jsme nastoupili v nezměněné sestavě a již ve 47. minutě po přihrávce Jardy Myšinského, skóruje Jakub Tobola – 4:0. V 58. minutě našel ve vápně Luboš Prorok Jardu Myšinského, který se tentokráte nemýlil a zvyšuje na 5:0. V 66. minutě ideálně uvolnil Dalibor Šuhajda Marka Kunce, který zvyšuje na – 6:0. V 73. minutě se uvolnil v pokutovém území hostů Jakub Tobola a přesným dloubákem zvyšuje na konečných – 7:0. Další šance z kategorie „jasné tutovky„ jsme neproměnili (Kapsa, Myšinský, Kunc, břevno Toboly) a hosté odjížděli s debaklem i když hráli vcelku pohledný a technický fotbal. Jedinou kaňkou jsou ŽK za zbytečné mluvení a netaktické oplácení faulu našich borců.

Již delší dobu si udržují stabilní výkonnost a sportovní formu -  Martin Bordovský a Tomáš Rajnoch."