Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem

26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie Dorost, přečteno 4643x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

První poločas úvodního utkání Okresního přeboru dorostenců přinesl oboustraně neurovnaný fotbal, ve kterém nebylo moc gólových šancí, přesto domácí hráči dokázali před přestávkou vstřelit branku. Výbornou samostatnou akcí se z levé obrany prosadil až do blízkosti šestnáctky soupeře Michal Janda a přesným centrem našel Lukáše Mihulu, který hlavou bezproblému skóroval - 1:0. Ve druhém poločase to byli hlavně trojanovičtí dorostenci, kteří určovali tempo hry a dostávali se do šancí. Zvýšení na 2:0 zajistil Dominik Šivič, který opět hlavou zakončoval standartní situaci Davida Drozda z poloviny hřiště. Hosté sice nebyli tolik nebezpeční, ale po chybě trojanovického golmana v rozehrávce dokázali snížit na 2:1. Do konce utkání se už ale skóre neměnilo a trojanovičtí dorostenci mohli slavit své první tři body v nové sezóně.