Dorost

Dorost se rozstřílel v druhém poločase a vysoko vyhrál

0x Foto, 0x Video, datum 05. 09. 2010, kategorie Dorost, přečteno 3282x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V nefotbalovém deštivém počasí dokázali trojanovičtí dorostenci navázat na své vysoké vítězství z minulého kola proti Sedlnicím a v domácím prostředí rozdrtili hosty z Jeseníku n.O. 7:0. Sedmibrankový příděl se ale ze začátku nerodil snadno a poločasové skóre 1:0 je tomu důkazem. Hráči Trojanovic se po poločasové přestávce do soupeře opřeli a šesti dalšími brankami dali jasně najevo, kdo je na hřišti pod Kozincem pánem.

5.kolo, So 4.9.2010, dorost Okresní soutěž
Trojanovice I. - Jeseník n.O. 7:0 (1:0)
Góly: 2x J.Jiříček, 2x L.Slováček, D.Drozd, V.Gajdůšek, S.Dobiáš

Sestava:
M.Kunc - M.Kupčík, D.Šivic, D.Drozd, P.Chovanec (H.Vavrečka) - J.Dobiáš, J.Blažek, V.Gajdůšek, V.Dobiáš (S.Dobiáš) - L.Slováček (C), J.Jiříček (V.Janda)
Tým vedli:
D.Boháč, P.Střalka, P.Bača

Trenér D.Boháč komentuje zápas:

Výsledek utkání vypadá jednoznačně, ale ve skutečnosti byl zápas vyrovnaný až do 55. minuty... V prvním poločase jsme nezachytili nástup Jeseníku, který byl 10 minut pohyblivější, bojovnější a přesnější v útočné fázi. Výsledkem jeho snahy byla pološance ve 2. minutě utkání, kterou hostující útočník zahodil. Od 10. minuty domácí celek vyrovnal hru a postupně přebíral iniciativu na svou stranu. Výsledkem byly 3 gólové šance a gól Jakuba Jiříčka v 33. minutě. Do konce poločasu domácí kontrolovali hru s výjimkou poslední minuty, kdy po závaru v šestnáctce domácích měl útočník hostů čistou gólovou šanci.

Do druhého poločasu jsme šli se snahou být aktivní od první minuty a nutit hosty k chybám na jejich polovině. Výsledkem soustředěné a bojovné hry byla penalta v 55. minutě, za sražení hráče domácích v pokutovém území. Penaltu bezpečně proměnil David Drozd a definitivně tím změnil ráz utkání. Od tohoto momentu na hřišti existovalo pouze jedno mužstvo - domácí celek. Během 15 minut jsme vstřelili 4 branky. Hostující mužstvo se za tu dobu zmohlo jen na jednu nebezpečnou střelu z 20 metrů, kterou vyrazil velice pozorně chytající Michal Kunc. Do konce utkání domácí předváděli exhibiční výkon se spoustou krásných akcí a ještě 1 vstřelenou brankou.

 

Do zápasu jsme nastoupili v silně kombinované sestavě neboť v ní už chyběli 4 hráči základní sestavy. Hynek Vavrečka se zranil v posledním přípravném utkání v Kunčicích a bohužel jeho zranění je těžšího rázu. V minulém týdnu se podrobil operaci kolene a určitě bude k dispozici až v jarní části sezóny. V minulém zápase v Sedlnicích se zranili Radim Střalka a Radek Střalka. Prvně jmenovaný utrpěl zranění levého kotníku, který má již v sádře a vypadá to opět na návrat až na jaře. Je potřeba poznamenat, že v Sedlnicích vstřelil 2 branky...! U Radka Střalky je situace optimističtější. Jeho zranění zad si vyžádá cca 14-denní rekonvalescenci. Posledním zraněným, který nemohl nastoupit je Filip Rucký, který měl poraněná žebra. Jeho stav se jeví jako nejlepší a vypadá to, že v příštím zápase by mohl nastoupit...

Velkým kladem zápasu bylo, že díky stavu si mohli zahrát všichni hráči z lavičky a Standa Dobiáš svúj velice dobrý výkon korunoval svou první brankou v mistrovském utkání. Zaslouženě se dočkal velké gratulace od svých spoluhráčů!Další články z kategorie Dorost

Dorostenci zahájili sezónu výhrou s Kunínem
26x Foto, 1x Video, datum 11. 08. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4090x
Shrnutí sezóny 2011/2012 - dorost
31x Foto, 1x Video, datum 08. 07. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 3667x
Dorost na závěr sezóny remizoval s Mořkovem
31x Foto, 1x Video, datum 17. 06. 2012, kategorie: Dorost, přečteno 4283x
Dorostenci zakončili sezónu remízou v Libhošti
0x Foto, 0x Video, datum 24. 06. 2011, kategorie: Dorost, přečteno 4257x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks