Dorost

Dorost: 'druhé kolo kolo za náma...'

0x Foto, 0x Video, datum 26. 08. 2007, kategorie Dorost
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

V sobotu 26.srpna odehráli naši dorostenci v čele s nově zvoleným kapitánem M.Vašendou druhé kolo okresního přeboru s těžkým soupeřem z Vlčovic. Vlčovický dorost podlehl v úvodním kole doma s Veřovicemi 0:3, a tak si jistě chtěl opravit reputaci.

Velkou nevýhodou našich kluků byla nerozehranost,protože první kolo měli hrát na hřišti Jistebníku. Ten se však na poslední chvíli ze soutěže odhlásil kvůli nedostatku hráčů. A teď k samotnému vývoji zápasu. V naši základní jedenáctce se objevili v brance M. Zbavitel, v obraně R. Zátopek,T. Petrovič,P. Šelepa,J. Sokolovský, v záloze T. Balada,M. Knězek,M. Hrachový,M.Vašenda a v útoku D. Novotný,D. Černošek. První půle nenabídla moc pěkný fotbal,hra se přenášela z jedné strany na druhou. Do vyslovených šancí se ani jeden z celků nedostával. Za zmínku stojí střely vlčovických záložníků z velké vzdálenosti,které však M. Zbavitel kryl. Po prvním poločase byl tedy stav bez branek.Před začátkem druhé půle provedl domácí trenér P.Koblovský několik změn. Stoper P.šelepa se přesunul na pravou zálohu, M. Vašenda se přesunul na hrot a D. Novotný se vrátil zpět do obrany. Tato změna hodně zlepšila náši hru. Obrana pracovala bez chyby, záloha vytvářela slibné šance pro naše útočníky, kteří však 100% šance zahodili. Avšak i Vlčovice hrozily nebezpečnými brejky, které buď M.Zbavitel skvěle zlikvidoval nebo je naše dobře pracující obrana odvrátila. Ke konci zápasu se hra zklidnila,protože docházely síly na obou stranách a nikdo nechtěl udělat chybu. Proto zápas skončil bezbrankovou remízou a týmy si rozdělily body.V zápase padly 4 žluté karty, z toho 3 pro domácí tým (D.Novotný,T.Petrovič,P.Šelepa). Trenér P.Koblovský označil za nejlépe pracující hráče na hříšti stopera/záložníka P.Šelepu, který hodně podpořil ofenzívu a připravil několk slibných šancí. Dále pak pravého beka R.Zátopka, který pracoval tvrdě a bezchybně,útočníky na jeho straně málokdy pustil do nějaké šance.