Muži

Memoriál J. Vávry: TJ Trojanovice I skončily na 2.místě po prohře s 1.Valašským FC na penalty

0x Foto, 0x Video, datum 29. 07. 2007, kategorie Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

28.7.2007 proběhl druhý z letních memoriálů, na kterém hrál i náš tým mužů TJ Trojanovice I a můžeme být mnohem spokojenější s umístěním než na tom nedávném, který se konal před dvěma týdny na Bystrém, kde Trojanovice I skončily na 4.místě.

Na domácím memoriálu však mohli smutnit pouze z toho, že se jim ve finálovém zápase proti týmu 1.Valašský FC z Rožnova nedařily penalty a umístili se tedy na 2. místě.

Hra probíhala podle obvyklých fotbalových pravidel jen s výjimkou střídání, které probíhalo 'hokejově' a pokud zápas skončil remízou, rozhodnuly o vítězi zápasu penalty, tak jako to bylo na Memoriálu J. Jaškovského. U semifinálových zápasů trval poločas 35min, u finálových pak běžných 45min.


Semifinalové zápasy
TJ Trojanovice I - TJ Dolní Bečva

výsledek: 1:1 (poločas 0:0) po řádné hrací době a 5:3 na penalty
góly: V. Suchomel (Trojanovice I), V. Vojkůvka (Dolní Bečva)
rozhodující penaltu vstřelil: O. Lichnovský (Trojanovice I)


Na úvod memoriálu se proti sobě střetla dvě mužstva z jiných krajů a z jiných soutěží. Dolní Bečva ze zlínského kraje, jakožto tým z I.B třídy skupiny A, byl pasován na mírného favorita tohoto utkání hlavně díky její účasti ve vyšší soutěži, ale také díky tomu, že našemu týmu chybělo hned několik opor ze základní sestavy a proto je na těchto postech museli zastoupit náhradníci nebo hráči z dorostu.

Trojanovice I však po celý zápas měli více ze hry než soupeř z Dolní Bečvy a dokázali si vypracovat velkou uzemní převahu a řadu pěkných šancí, které bohužel neskončily gólem. V prvním poločase se většina útoků hnala přes levou stranu a soupeř mnohdy nestačil dobře reagovat na rychlé brejky, jejich brankář je však podržel několika krásnými zákroky po střelách našich hráčů zpoza šestnáctky. I když jsme měli hodně šancí ke vstřelení gólu a i když hráči Dolní Bečvy žádnou takovou vyloženou šanci neměli, tak skóre po prvním poločase bylo stále 0:0.

Do druhé půle vlétl náš tým na kozinecký trávník s menší obměnou hráčského kádru. Hra probíhala podobně jako v prvním poločase, naši hráči měli více ze hry, ale trpěli na neproměněné gólové příležitosti. A tak přišla bohužel malá pohroma v podobě penalty, kterou nařídil sudí po faulu na hráče soupeře v náš neprospěch a Dolní Bečva touto její jedinou velkou možností v celém zápase ke vstřelení branky nepohrdla. Skóre se tedy změnilo na 0:1 pro TJ Dolní Bečvu.

Hráči Trojanovic I ovšem tato nepříjemná skutečnost nepoložila do kolen a snažili se bojovat alespoň o vyrovnání. To se jim o pár minut povedlo, když V.Suchomel rychlým sprintem zatáhl míč po levé straně a jeho centr skončil k údivu soupeřova brankáře v brance. Stav zápasu tedy 1:1.

Skóre 1:1 se do konce zápasu nezměnilo a přišli tedy podle pravidel memoriálu na řadu pokutové kopy. V první sérii se náš golman Z.Parma blízkl pěkným zákrokem a nepustil střelu hráče Dolní Bečvy za svá záda. Naši hráči se v ani jednom případě nemýlili a tak zápas skončil myslím spravedlivě výhrou TJ Trojanovic I.

V bráně jste mohli vidět Z.Parmu a ve hře pak postupně J.Fuska, T.Rajnocha, L.Bordovského, Kaducha, V.Suchomela, B.Mazocha, D.Boháče, D.Šuhajdu, D.Mičulku, O.Lichnovského, R.Fialu, T.Suchomela, J.Voborníka, L.Proroka, P.Šelepu a M.Vašendu. Jako trenér vedl náš tým B.Fiala kvůli nezaviněné absenci M.Káni.

1.Valašský FC - TJ Trojanovice Bystré

výsledek: 1:0
góly: J. Jantáč (1.Valašský FC)


V druhém zápase nastoupili proti sobě opět týmy, které se díky jejich poloze v jiných krajích běžně na zelených pažitech nepotkávají, jen snad kromě zápasů na Memoriálu J.Vávry. Zápas bohužel pro diváky nebyl moc bohatý na góly a tak jim muselo být útěchou pouze šance ke vstřelení branky na obou stranách. O výhře týmu z Rožnova rozhodl gólem J.Jantáč a bylo tedy rozhodnuto kdo s kým se utká o první místo a kdo o třetí.


Zápas o 3. místo
TJ Dolní Bečva -TJ Trojanovice Bystré

výsledek: 1:1 po řádné hrací době a 2:4 na penalty
góly: R. Maléř (Dolní Bečva), M. Vavroš (Trojanovice Bystré)
rozhodující penaltu vstřelil: T. Baletka (Trojanovice Bystré)


Hráči Bystrého prohráli semifinálový zápas proti 1.Valašskému FC a tak se nemohlo konat derby mezi Trojanovicemi I a Bystrým. Bystré se nechtělo spokojit s posledním místem na memoriálu a tak se snažili, aby porazili alespoň Dolní Bečvu. To se jim nakonec podařilo až v penaltovém rozstřelu, kdy rozhodující penaltu vstřelil nedávný hráč frenštátského dorostu T.Baletka. Bystré se tedy umístilo na konečném 3.místě a na 4. místě skončil tým z Dolní Bečvy.


Zápas o 1. místo
TJ Trojanovice I - 1.Valašský FC

výsledek: 1:1 (poločas 0:0) po řádné hrací době a 0:3 na penalty
rozhodující penaltu vstřelil: J. Jantáč (1.Valašský FC)


Kolem 16,00 při zatažené obloze začalo finálové utkání pořádajícího týmu z Trojanovic I a týmu z Rožnova, 1.Valašského FC.

Naši hráči cítili šanci zvítězit v domácím prostředí a stát se tak vítězem memoriálu. Hráči z Rožnova však měli stejné cíle a proto byla hra velice vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Poločas však na góly bohatý nebyl a skončil tak nerozhodným výsledkem 0:0.

Ve druhém poločase se už diváci dočkali gólů. Vedoucí branku vstřelil hráč 1.Valašského FC J.Jantáč, který tak měl nakročeno k vítězství poháru pro nejlepšího střelce a hráče memoriálu. Za Trojanovice I však vrátil skóre zápasu do remízového stavu gólem hlavou L.Bordovský a o vítězi zápasu a tím i memoriálu musely rozhodnout penalty, tak jako v zápase o 3.místo.

Pokutové kopy se našim hráčů ale bohužel vůbec nevyvedly protože nikdo neproměnil svou střelu z jedenáctky v gól a protože se protivníci nemýlili , zápas skončil vítězstvím 1.Valašského FC.

V bráně jste mohli vidět nejprve M.Vašendu a poté L.Srněnského a ve hře pak postupně T.Rajnocha, L.Bordovského, Kaducha, V.Suchomela, D.Boháče, D.Šuhajdu, D.Mičulku, O.Lichnovského, R.Fialu, T.Suchomela, J.Voborníka, L.Proroka, P.Šelepu a M.Vašendu. Jako trenér vedl opět náš tým B.Fiala.

V přibližně 18,00 proběhlo vyhlášení výsledků a předávání individuálních cen.
1.místo: 1.Valašský FC
2.místo: TJ Trojanovice I
3.místo: TJ Trojanovice Bystré
4.místo: TJ Dolní Bečva

Nejlepší hráč memoriálu: J.Jantáč (1.Valašský FC)
Nejlepší brankář memoriálu: brankář z týmu 1.Valašský FC


Další články z kategorie Muži

Důležité info
0x Foto, 0x Video, datum 18. 08. 2016, kategorie: Muži
XV. ROČNÍK MEMORIÁLU JAROMÍRA VÁVRY
0x Foto, 0x Video, datum 25. 07. 2016, kategorie: Muži
Muži doma deklasovali Skotnici
0x Foto, 0x Video, datum 11. 06. 2016, kategorie: Muži
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks