Muži

Spravedlivá dělba bodů v zápase s Mořkovem

0x Foto, 0x Video, datum 07. 11. 2010, kategorie Muži, přečteno 2740x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Utkání s Mořkovem začali lépe naši hráči, kteří hráli aktivněji a soupeře pouštěli do přímého ohrožení branky jen málo, přesto i z malého počtu šancí dokázali hosté jít do vedení. Obdrženému gólu předcházela vyložená šance Mariána Svobody, který si průnikem obranou hostů vytvořil tutovku, bohužel místo střely zvolil přihrávku pod sebe a z ní se vedoucí branka nakonec neurodila. Hned na to nás z protiútoku Mořkovjané potrestali - 0:1. Do konce první půle ale naštěstí vyrovnal Radim Fiala, který dorážel vyraženou střelu - 1:1. Druhý poločas byl v rolích týmů úplně opačný, Mořkov se více tlačil do zakončení a ve hře měl převahu, našim hráčům se nevedla rozehrávka a často vytvářeli zbytečné nepřesnosti, ani jeden z týmu ale další branku přidat nedokázal a tak utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Poslední zápas podzimní části sezóny odehrají naši hráči v neděli 14.11. od 13,30 doma se Zbyslavicemi, jedná se o odložené kolo...