Dorost

Dorost doma nejprve vedl, ale ve druhém poločase o výhru přišel

12x Foto, 0x Video, datum 11. 10. 2010, kategorie Dorost, přečteno 3564x
Email facebook twitter del.icio.us LinkedIn Google Bookmarks

Naši hráči sice první půlku vedli o jeden gól po brance Vojty Gajdůška, ale doplatili na špatný výkon v druhém poločase, kdy si nechali nastřílet hned tři branky. Štramberk v první polovině zápasu zaostával za našimi dorostenci, kteří hráli aktivně a vypracovali si několik hodně nebezpečných šancí. O poločasové přestávce se ale hra obrátila, hosté převzali nad zápasem otěže a bohužel otočili utkání na 1:3.

2.kolo, So 9.10.2010, dorost Okresní soutěž
Trojanovice I. - Štramberk 1:3 (1:0)
Góly: 8' V. Gajdůšek

Sestava:
M.Kunc - J.Dobiáš, D.Šivic, D.Drozd [C] (87' F.Vavrečka), R.Střalka - S.Dobiáš (75' P.Chovanec), J.Blažek, M.Kunc (60' M.Kupčík), V.Dobiáš - J.Jiříček, V.Gajdůšek
ke střídání zůstali: -

Trenér D.Boháč komentuje zápas:

Jako den a noc byl výkon dorostenců v 1. a 2. poločase utkání se Štramberkem. Zatímco v 1. poločase Trojanovice jednoznačně dominovaly tak ve 2. poločase byl jejich výkon katastrofální...

Kromě prvních a posledních 5-ti minut v 1. poločase, byli dorostenci Trojanovic jasně lepší než Štramberk. Výsledkem jejich aktivity byla hezká branka V. Gajdůška po samostatné akci v 8. minutě utkání. Pak následovala 30-ti minutová pasáž kdy se naši dorostenci předháněli v zahazování šancí. Největším paličem byl J. Blažek, který zazdil jednu 200%-ní šanci a dvě 100%-ní! V dalších šancích se ocitli S. Dobiáš, V. Gajdůšek a J. Jiříček. Posledně jmenovaný ještě navíc zatřásl břevnem soupeřovy branky po pěkné střele z 18-ti metrů. Výsledek 3:0 po této pasáži by byl spravedlivým vyjádřením dění na hřišti. Fotbal se, ale nehraje na šance, ale na góly... Upozorněním pro naše hráče, že nemají nic jistého byl závěr poločasu kdy si hosté vypracovali po hezké křídelní akci šanci, ale následná střela z 11 metrů letěla naštěstí vysoko nad branku. Kromě této akce a přímého kopu ze 40-ti metrů neměli hosté žádnou příležitost. Domácí hráči hráli velice dobře, zdvojovali se při bránění, bojovali a přidali k tomu i herní kreativitu. Bohužel svoji převahu nedokázali gólově více zúročit.

Kdo z diváku byl na 1. poločase, tak po přestávce nepoznával domácí hráče. Kluci přestali hrát, byli u všeho později než soupeř, nepomohli si a někteří nebojovali tak jak měli. Obrovské problémy jsme měli ve středu hřiště, kde naši středoví hráči nebyli schopni pokrýt vysokého záložníka hostů, který v 1. poločase nebyl vůbec vidět. Do hry domácích se vkradl strach něco udělat, něco vymyslet nebo se jen ukázat spoluhráči. V 59. minutě po chybné přihrávce soupeř rozjel rychlý na jehož konci byla 1. branka v naší síti. Tento moment nás dostal ještě více do kolen a naše hráč jsme nepoznávali. Místo sebevědomých fotbalistů byla na hřišti parta rozklepaných mátoh. A za 10 minut bylo ještě hůře. Po další individuální hrubce jsme dostali 2. a nedlouho nato i 3. gól. Na hřišti bylo jen jedno mužstvo a Trojanovice se k ohrožení branky Štramberku v podstatě vůbec nedostaly. Štramberk vyhrál naprosto zaslouženě a stačil mu k tomu jen 1 poločas. Trojanovice se v 2. poločase vůbec nedostaly do hry!!!

Nemůžeme se vůbec na nic a nikoho vymlouvat. Výkon z 2. poločasu byl neomluvitelný a zbabělý. Někteří hráči si musí uvědomit, že i na hřišti mají nějakou zodpovědnost a nemohou si dělat co chtějí. Pokud si to neuvědomí, pak nemusí v dalších zápasech dostat šanci a budou hrát ti, kteří mají o hru zájem a nechají na hřišti duši. Doufám, že podobný výkon jsem já i diváci, kteří na dorost chodí, viděl naposledy!